WooCommerce Tickets - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Tickets
uk: Квитки

en: Your tickets from {sitename}
uk: Ваш квиток з сайту {sitename}

en: Subject
uk: Тема

en: Defaults to <code>%s</code>
uk: За замовчуванням <code>%s</code>

en: You'll receive your tickets in another email.
uk: Ви отримаєте свої квитки на іншу адресу електронної пошти

en: In trash (was %s)
uk: У корзині (было %s)

en: Deleted
uk: Видалено

en: (deleted)
uk: (видалений)

en: Event sales report
uk: Звіт з продажу подій

en: This is a ticket for the event:
uk: Це квиток для події:

en: Stock:
uk: Асортимент:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out)
uk: (Усього доступно # квитків цього типу. Як тільки вони закінчаться, тип квитка змінеться на розпроданий)

en: (A unique identifying code for each ticket type you're selling)
uk: (Унікальний код активації для кожного типу проданого квитка)

en: Currently, WooTickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
uk: В даний час, WooTickets буде показано тільки на інтерфейсі один раз у повній події. Для PRO користувачів це означає, що той самий квиток зявиться у всіх подіях цієї серії. Будь ласка налаштуйте події відповідно.

en: Add to cart
uk: Додати до корзини

en: The Events Calendar
uk: Календар подій
