WooCommerce Tickets - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Tickets
tr: Biletler

en: Email the user will receive after a completed order with the tickets he purchased.
tr: Kullanıcı bilet satın aldıktan sonra biletleri kullanıcıya e-posta gönder.

en: Your tickets from {sitename}
tr: Biletleriniz {sitename} tarafından

en: Subject
tr: Konu

en: Defaults to <code>%s</code>
tr: Varsayılan <code>%s</code>

en: You'll receive your tickets in another email.
tr: Biletlerinizi başka bir eposta içerisinde alacaksınız.

en: In trash (was %s)
tr: Çöpte (%s idi)

en: Deleted
tr: Silinmiş

en: (deleted)
tr: (silinmiş)

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Event sales report
tr: Etkinlik satış raporu

en: Report
tr: Rapor

en: This is a ticket for the event:
tr: Bu etkinlik için bir bilet:

en: Stock:
tr: Stok:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out)
tr: (Bu bilet tipinden olan toplam bilet sayısı. Satıldıkları zaman, bu bilet tipi tükenmiş olacaktır.)

en: SKU:
tr: Stok Kodu:

en: (A unique identifying code for each ticket type you're selling)
tr: (Sattığınız her bilet için kullanılan ayırt edici bilet kodu)

en: Currently, WooTickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
tr: Şu anda, WooTickets sadece bireysel etkinlik sayfasında gösterilecektir. PRO kullanıcıları için, aynı bilet seride yer alan tüm etkinlikler için gösterilecektir. Lütfen etkinliklerinizi buna göre düzenleyin.

en: Out of stock!
tr: Stok yok!

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: To begin using WooTickets, please install and activate the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
tr: WooTickets kullanmaya başlamak için, lütfen son sürümü yükleyip aktive edin: <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
