WooCommerce Tickets - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Tickets
ro: Bilete

en: Your tickets from {sitename}
ro: Biletele dvs. de pe  {sitename}

en: Subject
ro: Subiect

en: Defaults to <code>%s</code>
ro: Implicit către <code>%s</code>

en: You'll receive your tickets in another email.
ro: Veți primi biletele în alt email.

en: In trash (was %s)
ro: În gunoi (a fost %s)

en: Deleted
ro: Şters

en: (deleted)
ro: (şters)

en: Event sales report
ro: Raport vânzări evenimente

en: This is a ticket for the event:
ro: Acesta este un bilet pentru evenimentul:

en: Stock:
ro: Stoc:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out)
ro: (# total disponibil din acest tip de bilet. Când nu vor mai fi, tipul de bilet va deveni epuizat)

en: (A unique identifying code for each ticket type you're selling)
ro: (Un cod unic de identificare pentru fiecare tip de bilet pe care îl vindeți)

en: Currently, WooTickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
ro: Momentan, WooTickets se va afişa doar o sigură dată, în interfaţă/frontend , per eveniment complet. Pentru utilizatorii PRO, aceasta înseamnă că acelaşi bilet va apare de-a lungul tuturor evenimentelor din serie. Vă rugăm să vă configuraţi evenimentele conform acestui fapt.

en: Add to cart
ro: Adaugă în coș

en: The Events Calendar
ro: Calendarul de Evenimente
