WooCommerce Tickets - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Tickets
pt: Ingressos

en: Email the user will receive after a completed order with the tickets he purchased.
pt: Digite o e-mail do usuário que receberá o ingresso comprado após a conclusão do pedido.

en: Your tickets from {sitename}
pt: Seu(s) ingresso(s) do {sitename}

en: Subject
pt: Assunto

en: Defaults to <code>%s</code>
pt: Padrão para <code>%s</code>

en: You'll receive your tickets in another email.
pt: Você receberá seu ingresso em outro e-mail.

en: In trash (was %s)
pt: Na lixeira (estava %s)

en: Deleted
pt: Deletado

en: (deleted)
pt: (deletado)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Event sales report
pt: Relatório de vendas do Evento

en: Report
pt: Relatório

en: This is a ticket for the event:
pt: Este é seu ingresso para o evento:

en: Stock:
pt: Vagas:

en: Out of stock!
pt: Vagas esgotadas

en: Add to cart
pt: Adicionar ao Carrinho

en: To begin using WooTickets, please install and activate the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
pt: Para usar o WooTickets, instale e ative a última versão do <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
