WooCommerce Tickets - en to cs translation catalogue (22 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: The Events Calendar: WooCommerce Tickets allows you to sell tickets to events through WooCommerce
cs: The Events Calendar: WooCommerce Tickets vám umožní prodej vstupenek na akce pomocí pluginu WooCommerce

en: Tickets
cs: Vstupenky

en: Email the user will receive after a completed order with the tickets he purchased.
cs: Emailová zpráva, kterou uživatel obdrží po dokončení objednávky společně se zakoupenými vstupenkami.

en: Your tickets from {sitename}
cs: Vaše vstupenky z webu {sitename}

en: Subject
cs: Předmět

en: Defaults to <code>%s</code>
cs: Výchozí je <code>%s</code>

en: You'll receive your tickets in another email.
cs: Vstupenky obdržíte v dalším emailu.

en: In trash (was %s)
cs: V koši (bylo %s)

en: Deleted
cs: Smazáno

en: (deleted)
cs: (smazáno)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Event sales report
cs: Přehled prodejů vstupenek

en: Report
cs: Přehled

en: This is a ticket for the event:
cs: Toto je vstupenka na akci:

en: Stock:
cs: Skladem:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out)
cs: (Celkový počet vstupenek tohoto typu k dispozici. Jakmile jsou pryč, tento typ je vyprodán.)

en: SKU:
cs: Katalogové číslo:

en: (A unique identifying code for each ticket type you're selling)
cs: (Jedinečný identifikační kód pro každý typ prodávané vstupenky)

en: Currently, WooTickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
cs: Momentálně se vstupenky z WooTickets zobrazí na webu pouze jednou pro celou akci. Pro uživatele PRO verze to znamená, že stejná vstupenka se zobrazí u všech opakujících se akcí ze stejné série. Nastavte si prosím své akce odpovídajícím způsobem.

en: Out of stock!
cs: Není skladem!

en: Add to cart
cs: Přidat do košíku

en: To begin using WooTickets, please install and activate the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
cs: Než začnete používat plugin WooTickets, nainstalujte si a aktivujte aktuální verzi pluginu <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
