WooCommerce Tickets - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Email the user will receive after a completed order with the tickets he purchased.
ca: Correu electrònic que l'usuari rebrà després de completar una comanda amb els tiquets que ha comprat.

en: Your tickets from {sitename}
ca: Els teus tiquets de {sitename}

en: Subject
ca: Assumpte

en: Defaults to <code>%s</code>
ca: El valor predeterminat és <code>%s</code>

en: You'll receive your tickets in another email.
ca: Rebràs els teus tiquets en un altre correu electrònic.

en: In trash (was %s)
ca: A la paperera (era %s)

en: Deleted
ca: Eliminat

en: (deleted)
ca: (eliminat)

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Event sales report
ca: Informe de vendes d'esdeveniments

en: Report
ca: Informe

en: This is a ticket for the event:
ca: Tiquet per a l'esdeveniment:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out)
ca: (# total disponible d'aquest tipus de tiquets. Quan s'acabin, el tipus de tiquets s'esgotarà)

en: (A unique identifying code for each ticket type you're selling)
ca: (Codi d'identificació únic per a cada tipus de tiquet que estàs venent)

en: Currently, WooTickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
ca: Actualment, WooTickets només es mostrarà a la interfície frontend una vegada per esdeveniment complet. Per als usuaris de la versió PRO això vol dir que el mateix tiquet apareixerà en tots els esdeveniments de la sèrie. Si us plau, configura els teus esdeveniments en conseqüència.

en: Out of stock!
ca: Esgotats!

en: Add to cart
ca: Afegir a la cistella

en: To begin using WooTickets, please install and activate the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
ca: Per començar a utilitzar WooTickets, instal·la i activa la versió més recent de <a href="%s" class="thickbox" title="%s">%s</a>.
